Мережа Metro планує відкрити в Україні до 20 магазинів зменшеного формату

logo


17переглядів

9 жовтня 2018, 13:00

Німецький рітейлер Metro Cash & Carry планує відкрити в Україні до 20 магазинів зменшеного формату «сателіт», повідомляє Асоціація ритейлерів України.

Як зазначається, про це на зустрічі з журналістами повідомив генеральний директор Metro Cash & Carry Ukraine Олів’є Лангле і зазначив, що інвестиції у відкриття магазинів формату «сателіт» складають від 150 000 до 300 000 євро.

За його словами, в планах компанії – відкрити в Україні до 20 магазинів зменшеного формату під брендом «Метробаза»: площею від 1500 до 2000 кв м. Асортимент таких торгових точок буде включати близько 3000 SKU найпопулярніших товарів.

Разом з тим, Лангле уточнив, що плани відкрити 20 магазинів – це глобальне завдання, а не мета на 2019 рік.На даний момент магазини Metro подібного формату в Україні вже працюють в Луцьку та Тернополі, а експеримент з відкриттям невеликих об’єктів в Кременчуці та Кропивницькому був визнаний невдалим і торгові точки були в підсумку закриті.

Також він додав, що відкривати в Україні класичні гіпермаркети Metro компанія поки не має наміру.

Нагадаємо, зараз торговельна мережа німецького рітейлера в нашій країні включає 23 магазини бренду Metro і 2 – бренду «Бери-вези».

Як писав Mind, минулого року Metro наростив в Україні продажі в сегменті HoReCa на 50%. Найбільшими клієнтами ритейлера є п’ятизіркові готелі і великі ресторанні мережі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті