McDonald’s судиться з українською компанією через назву снеків

logo


Компанія McDonald’s подала в суд позов із вимогою заборонити використання в Україні торгових марок Mc’Corn і McCorn. Під ними виробляє свою продукцію український холдинг «Асканія-Трейдинг».

Про це стало відомо з визначення Господарського суду Києва від 29 листопада, передає Ліга. Американська McDonald’s International Property Company зі штату Делавер подала позов до українського Міністерству економічного розвитку і торгівлі та київського ТОВ Асканія Трейдинг з вимогою заборонити використання торгових марок Mc’Corn і MacCorn. Ця продукція випускається у співпраці з найбільшим європейським виробником попкорну для приготування в мікрохвильовій печі датською компанією Popz Holding LLC. Свідоцтва на ці товарні знаки були отримані українською компанією ще в 2010 році, чому харчова ТНК подала позов саме зараз, у McDonald’s не коментують.

Раніше суд заборонив ТОВ Белларія копіювати торт Roshen. Нагадаємо, компанія Roshen відстоює в судах своє виняткове право на маркування тортів знаком «Київський торт» на території України. Також раніше суд заборонив ПАТ «Київхліб» копіювати упаковку торта Roshen «Золотий ключик».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Фото: МК