Маргарита Яковлєва стала експерткою з комунікацій у НБУ

Колишня журналістка Маргарита Яковлєва стала головною експерткою Управління стратегічних комунікацій та зв’язків зі ЗМІ Департаменту комунікацій Національного банку України. Про це «Детектору медіа» 6 серпня повідомила пресслужба регулятора. 

Пані Яковлєва написала про початок своєї роботи в Нацбанку 4 серпня.

Водночас у НБУ не відповіли, хто виконує обов’язки директора Департаменту комунікацій після звільнення Наталії Бондаренко. Там лише уточнили, що 4 серпня оголосили конкурс на цю посаду, він триватиме до 10 серпня включно. Деталі тут.

Маргарита Яковлєва працювала оглядачкою в газеті «Дело» та журналі «Власть денег», кореспонденткою тижневика «Деловая столица», редакторкою рубрики «Економіка» та оглядачкою в журналі «Фокус», редакторкою відділу «Фінанси» та редакторкою рубрики «Світ» в журналі «Forbes Україна», також співпрацювала з виданнями – The Ukrainian, «Український тиждень», «Інвестгазета», Weekly.ua, «Кометарі» та «Сегодня».

Нагадаємо, із 3️ серпня 2020 року з посади директорки Департаменту комунікацій Національного банку України за власним бажанням звільнилась Наталія Бондаренко.

Раніше, 1 липня, голова Національного банку Яків Смолій повідомив, що подав президенту Володимиру Зеленському заяву про звільнення за власним бажанням. Це рішення він поясним «систематичним політичним тиском» на НБУ. Наступного дня парламент його звільнив. Виконує обов’язки керівника регулятора перша заступниця Катерина Рожкова. 7 липня Яків Смолій написав прощальний лист журналістам, у якому подякував за спільну роботу, принциповість, дотримання професійних стандартів, людяність та небайдужість.