Мала приватизація в Україні: Нефьодов розповів, коли у системі ProZorro з’являться перші лоти (Відео)

logo


bykvu.com

31.05.2018 23:20

Перші лоти у системі ProZorro можуть з’явитися вже у червні

За темою

Про таке заявив в ефірі «5 каналу» в програмі «Інформаційний вечір» перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

«Мала приватизація починаєтиься з літом. Більше того, перелік об’єктів, які убде запропоновано, – збільшено. Раніше там було 560 об’єктів. Зараз буде пропонуватися більше 700. … Дуже сподіваюсь, що хтось зможе стати власником нерухомості під магазин, або місця для будівництва цеху тощо. Це знову ж великий крок для підтримки середньго класу, цього малого і середнього бізнесу, на який ми справді сподіваємося стосовно розвитку держави. Я є точно фанатом, щоб зростити більше бізнесу. Як в Америці, коли поруч з мільйонерами є і якийсь малий бізнес. І все це створює нормальну систему», – сказав Нефьодов.

Він також зазначив, що інформація буде на сайті фонду Держмайна і в системі ProZorro.

Детальніше про приватизацію, та розвиток бізнесу в Україні, дивіться у відео:

Нагадаємо, у січні 2018 року Фонд державного майна України затвердив близько 400 об’єктів малої приватизації, які виставлятимуться на продаж у 2018 році. Це дитячі табори, кінотеатри, офісні приміщення, їдальні, магазини, гаражі, єдині майнові комплекси і навіть кораблі. Тобто майже 400 об’єктів, які можуть працювати і приносити дохід, як новим ефективним власникам, так і державі у вигляді робочих місць і податків.

Відео за темою