Львів не витратив жодної копійки на першому етапі проектування сміттєпереробного комплексу

logo


Таку інформацію озвучив директор ЛКП “Зелене місто” Вадим Ноздря.

4 червня керівник львівського комунального підприємства, яке займається питанням проектування та будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій, 13 у Львові розповів про те, як просувається робота, — передає кореспондент сайту 032.ua.

Так, згідно з офіційною відповіддю “Зеленого міста”, перший етап виконання робіт — стадію “ТЕО” — ТОВ “Інститут проектування “Комфортбуд” повинен був завершити орієнтовно до 29 травня 2018 року.

Зі слів Вадима Ноздрі, перший етап таки закінчили, але є частина першого етапу, яка не залежить від ТОВ “Комфортбуд”.

Читайте також: У Львові невідомий натравлює пітбуля на перехожих, — ФОТО

“Технічним завданням на проектування є визначено, що звіт про оцінку впливу на довкілля (ОВД) має бути в складі ТЕО. 30 травня ми отримали відповідь на вимогу від Мінприроди щодо обсягу досліджень на етапі оцінки впливу на довкілля, а також отримали вже зведені зауваження, які були після публікації повідомлення про планову діяльність. Фактично передали на сьогоднішній день інформацію і вона є на сайті Мінприроди. На жаль, проходження процедури ОВД формально затримує передачу розділу ТЕО”, — заявив Вадим Ноздря.

Разом із тим, директор “Зеленого міста” повідомив, що на перший етап робіт із проектування комплексу не було витрачено ніяких коштів.

“Відповідь на те, скільки було витрачено коштів, станом на сьогодні — це 0,0 гривень. Враховуючи умови договору з проектною організацією “Комфортбуд”, у нас перебдачено, що розрахунки відбуваються після завршення роботи. А завершення роботи — це є позитивний висновок комплексної державної експертизи. Але це не означає, що “Комфортбуд” не працює, вони працюють, усвідомлюючи, що взяли на себе зобов’язання ще під час підписання угоди і тут нема ніяких авансових платежів. Тому на сьогоднішній день вони не витрачали коштів, але робота ведеться”, — розповів Вадим Ноздря.

Нагадаємо, цього тижня у Львові мають обрати компанію, яка будуватиме сміттєпереробний завод.