lifecell піднімає тарифи на 40%

logo


Фото: Unsplash

Оператор мобільного зв’язку lifecell підніме тарифи на послуги в середньому на 40%, повідомляє Інформатор з посиланням на представників компанії.

Зокрема, тарифний пакет «Абсолютная свобода S» здорожчає з 85 грн до 115 грн. «Дзвінки всім» – з 50 до 80 грн. Змін зазнають практично всі тарифні плани. Кілька найменш популярних планів закриють.

На сайті оператора повідомляється, що тарифні плани буде змінено з 12 грудня. Клієнтам вже почали надходити попередження про подорожчання. На офіційній сторінці lifecell у Facebook деякі користувачі скаржаться, що вартість їхніх пакетів зросла вдвічі.

«Тенденція в зміні тарифів (в зміні послуг, в закритті тарифних планів) зараз спостерігається в багатьох телекомунікаційних компаніях, не тільки в lifecell. Для цього дійсно є вагомі економічні причини», – запевняє прес-служба компанії.

Мобільний оператор Vodafone з першого грудня підвищив тарифи на лінійку Vodafone Red Business для контрактних абонентів. Тарифи зросли на 10-40%. У компанії пояснюють це тим, що бізнес-клієнти почали використовувати на третину більше трафіку, ніж торік.

Водночас Kyivstar оголосив акцію – з третього грудня 2018 по 14 січня 2019 року 4G буде безлімітним для всіх абонентів.

Нагадаємо, влітку три мобільні оператори перевели абонентів на 28-денну тарифікацію замість помісячної. В результаті абоненти платитимуть операторам не 12, а 13 разів на рік. Перехід на «28-денний місяць» оператори пояснили інфляцією та водночас небажанням засмутити клієнтів прямим підвищенням тарифів.

В листопаді Антимонопольний комітет порушив справу проти Kyivstar, Vodafone та lifecell через з 28-денну тарифікацію.

У березні в Києві запрацював 4G-зв’язок.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.