Ліцензію на видобуток вуглеводнів на Дихтинецькій площі можна придбати на аукціоні від 10 мільйонів гривень

logo


Однією з основних переваг торгів у режимі реального часу є незалежність учасників від місця проведення. Окрім цього, будь-хто може стати спостерігачем – достатньо лише зайти на відповідний сайт в день аукціону.

Зараз у системі ProZorro.Продажі виставлені перші 10 лотів для проведення відкритих аукціонів. Усі дозволи стосуються нафтогазоносних ділянок. Надалі Держгеонадра планують виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця. Це буде стосуватися не тільки нафтогазоносних ділянок, а й родовищ з іншими корисними копалинами.

За заявою голови Держгеонадр Олега Кирилюка, протягом року планують провести 10 онлайн-аукціонів.

Зараз на аукціон потрапили ділянки Харківської, Полтавської, Одеської, Луганської та Івано-Франківської областей.

Дихтинецька площа: що ми про неї знаємо?

Дихтинецька площа — поки що єдина ділянка в Івано-Франківській області, яку вже виставили на онлайн-аукціон. Її площа — 74,067 кв.км. Початкова ціна лоту — 10 млн грн.

Дихтинецька площа розташована на території Путильського та Верховинського району. Її поклади газу виявили в крейдяних покладах, на які багатий регіон.

Інформації про орієнтовну кількість запасів вуглеводнів поки що немає. Проте площа знаходиться у перспективному районі зі щільністю нерозвіданих ресурсів вуглеводнів від 30 до 50 тис. тонн на квадратний кілометр.

Онлайн-аукціон проведуть 6 березня о 14:55. Охочі прослідкувати за перебігом торгів можуть заходити на ProZorro. Продажі у вищезгаданий час.

Читайте також: Надія на газ: як сільські громади Прикарпаття працюють з газовидобувними компаніями