«Кусто Агро» пройшла міжнародну сертифікацію з якості

logo


Група «Кусто Агро» отримала сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001 (управління якістю) за здійснення управлінської та господарської діяльності відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Про це пише Proagro.com.ua.

Згідно з повідомленням, сертифікацію проводило «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна».

«За результатами аудиту було відзначено, що високий професійний рівень команди Кусто Агро і злагоджена організація виробничих процесів, дають можливість виготовляти продукцію і надавати послуги на міжнародному рівні», — підкреслили в компанії.

Уточнюється, що стандарт ISO 9001 регламентує вимоги до системи управління (менеджменту) якістю на підприємствах і організаціях, які сприяють поліпшенню процесів управління, ефективного управління бізнесом і збільшення конкурентоспроможності.

Довідка:

«Кусто Агро» є частиною міжнародного холдингу Kusto Group . «Кусто Агро» була заснована для побудови вертикально-інтегрованої компанії в області аграрного сектора України. Бізнес компанії — це виробництво і реалізація продукції рослинництва з високою доданою вартістю за рахунок інноваційних бізнес-концепцій, задовольняючи зростаючі потреби ринків, що розвиваються за напрямками: рослинництво, елеватори, транспортні послуги та трейдинг.