Кушнірук про причетність Суркісів до розкрадання ПриватБанку: без розслідування в Україні завжди існуватиме загроза повернення банку КоломойськомуРішення Лондонського суду може вплинути на повернення частини виведених з «ПриватБанку» коштів, але без ґрунтовного розслідування в Україні завжди існуватиме загроза повернення ПриватБанку олігарху Ігорю Коломойському.

Про це в ефірі «Прямого» заявив політичний та економічний експерт Борис Кушнірук.

«Коломойському не буде начхати на рішення Лондонського суду, оскільки він зараз фактично не виїзний з України. До того ж, проти нього також є суди у США, де його також звинувачують у відмиванні коштів. І це пов’язане саме з виведенням коштів з ПриватБанку.

Головне питання — коли нарешті в Україні почнеться реальне розслідування щодо розкрадання ПриватБанку з боку Коломойського. Ми бачимо, що він почуває себе спокійно лише в Україні. Хоча багаторічне розкрадання ПриватБанку відбувалось фактично від моменту його заснування. Коломойський вважав цей банк власним гаманцем. І без справжнього розслідування в Україні завжди буде існувати загроза повернення Коломойському ПриватБанку», — сказав економіст.

Водночас Кушнірук наголосив, що не вірить у початок розслідування щодо розкрадання ПриватБанку при чинній владі.

«Коломойський виїхав з України, коли була загроза такого розслідування і повернувся назад лише тоді, коли Зеленський став президентом. Наразі Коломойський відчуває себе абсолютно впевнено, адже йому зараз нічого не загрожує», — зауважив експерт.

Детальніше дивіться у відео:Раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса заявив, що за президентства Зеленського українські суди є лояльними до олігарха Коломойського, тому не варто очікувати на винесення рішення про повернення незаконно виведених коштів до ПриватБанку.

Нагадаємо, агентство Kroll виявило схему, як ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський разом із братами Суркісами виводив кошти з ПриватБанку під час націоналізації.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.