Кубів заявляє, що торговельний режим із ОРДЛО цілком законний

logo


Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів наголошує, що торговельний режим з окупованими районами Донецької і Луганської областей відповідає чинному законодавству.

Про це він сказав на засіданні Верховної Ради під час години запитань до уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Торгівля, яка є на сьогодні, відповідає, по-перше, чинному законодавству, по-друге — цілісності України, і по-третє — ми говоримо про громадян, які сьогодні проживають на території України», — сказав він, відповідаючи на запитання народного депутата Єгора Соболєва (фракція «Самопомочі»), яке стосувалося обмеження торгівлі з окупованими районами Донбасу у зв’язку з ухваленням парламентом 18 січня закону, яким Росія визнається країною-агресором, а окремі райони Донецької і Луганської областей — окупованими РФ.

Читайте також: Блокада Донбасу: Геращенко хоче почути точну суму збитків 19 січня

Як повідомляв Укрінформ, 18 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», яким Росія визнається країною-агресором, що здійснює тимчасову окупацію частини території України. Його підтримали 280 депутатів.

Законом про реінтеграцію визначаються особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.