КП «Київтеплоенерго» звернулося до суду через відмову «Нафтогазу» підписувати договір

logo


18 Червня 2018 p. 10:35

КП «Київтеплоенерго» звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір із НАК «Нафтогаз України» на поставку газу

КП «Київтеплоенерго» звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір із НАК «Нафтогаз України» на постачання газу, повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

«Чинне законодавство України, включаючи постанову Кабінету міністрів України №187 від 22 березня 2017 року про покладення спеціальних зобов’язань з постачання природного газу на НАК» Нафтогаз України «, не передбачає права» Нафтогазу «відмовляти» Київтеплоенерго «в підписанні договору», — йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

Адміністрація міста пропонує НАК «Нафтогаз України» підписати угоду з КП «Київтеплоенерго», паралельно ведучи переговори з питання передачі боргів ПАТ «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго».

Як повідомлялося, «Нафтогаз України» не підписує договір з «Київтеплоенерго» в зв’язку з відмовою КМДА приймати борги «Київенерго» перед «Нафтогазом» на «Київтеплоенерго». В «Нафтогазі» підкреслюють, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону «Про теплопостачання». 

Для можливості коментувати, вам потрібно авторизуватись на сайті