Косюк: Важливо, щоб спеціалісти могли досягнути успіху в своїй країні

logo


Перед МХП завджи стояла надважлива задача – створити всі умови, щоб допомогти молодим спеціалістам досягнути успіху у своїй країні.

Косюк

Про це вчора заявив голова ПАТ Миронівський хлібопродукт Юрій Косюк на конференції, присвяченій інтеграції іноваційних технологій у сфері агробізнесу.

За його словами, шукати молодих спеціалистів у МХП почали ще 20 років тому.

– 20 років тому, коли ми починали перші проекти на аграрному ринку, ми зіткнулися з відсутністю спеціалістів, які б розбирались у нових технологіях. Тоді ми пішли в університети, та почали набирати з третього курсу студентів на практику в нашу компанію. Сьогодні ці вчорашні студенти – керівництво в МХП, – зазначив Юрій Косюк.

Він наголосив, у компанії ніколи не стають на заваді, якщо людина захотіла піти й розвиватись далі.

– Був час, я жалкував, коли наші кадри йшли від нас. Але потім я зрозумів, що всі хто пішов, залишилися в Україні та почали створювати конкурентне середовище саме тут. Наша робота й технології не є секретом Полішинеля. Отримуй знання тут і рухайся далі. Можеш приносити користь країні, отримавши в нас досвід, ми тільки раді, – зазначив Юрій Косюк.

Читайте: 2018-й буде роком нашого економічного успіху – Гройсман

Він додав, сьогодні технології та принципи МХП використовують інші країни.

– Сьогодні наші технології використовують у Польші та Голландії. Нам це вдалось тому, що ми сприймали, на перший погляд, алогічні та нереальні рішення. Ми можемо стати платформою для таких проектів разом із Radar Tech, та рухати прогрес далі. Головне – це буде в Україні, і для України, – підсумував Юрій Косюк.

Раніше, глава ПАТ Миронівський хлібопродукт Юрій Косюк в інтерв’ю газеті Факти заявив, що сьогодні українська продукція стала реальним конкурентом світовим виробникам.