Корабель розбрату: «Кузня» готує зустрічний позов проти Міноборони

У «Кузні на Рибальському» запевняють, що намагалися вчасно виготовити для Міноборони розвідувальний корабель Laguna, але міністерство затягувало процес. Завод звернеться із зустрічним позовом до Міноборони.

Джерело: пресслужба «Кузні на Рибальському»

Дослівно: «ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» наполягає на тому, що сумлінно виконало свої зобов’язання за контрактом про виготовлення середнього розвідувального корабля Laguna, незважаючи на пандемію і тиск влади…

ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» вдасться до юридичного захисту своєї позиції та готує зустрічний позов».

Деталі: Відзначається, що Міноборони, всупереч контракту, в 2019 році припинило фінансування проекту.

У результаті «Кузня на Рибальському» вклала в його реалізацію 300 мільйонів кредитних і власних обігових коштів.

Крім того, повідомляється, що «Кузня» влітку 2020 року зверталось до Міноборони з пропозицією розпочати ходові випробування, щоб прискорити передачу корабля, але рішення про початок випробувань там погодили восени: «після рішення суду про перенесення строку передачі корабля».

Також у повідомленні йдеться про те, що продукція «Кузні на Рибальському» якісна і дешевша у 4-5 разів за іноземні аналоги.

Там додали, що все ще налаштовані на співпрацю з Міноборони.

Нагадаємо: 

19 січня стало відомо, що Міністерство оборони готує судовий позов до ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» через невчасне виготовлення та поставку середнього розвідувального корабля проєкту «Лагуна».