Комбікормовий завод «Укрлендфармінгу» отримав сертифікат НАССР

logo


Ukrlandfarming / Укрлендфарминг

Комбікормовий завод агропідприємства «Весна 21» отримав сертифікат НАССР, який гарантує виробництво безпечних кормів для курей-несучок.

Як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на прес-службу компанії, підприємство поставляє корми високої якості на основні птахофабрики агрохолдингу «Авангард», що входить до групи компаній “Укрлендфармінг».

НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point) — це міжнародна система аналізу ризиків, небезпечних факторів і контролю критичних точок на виробництві, що особливо важливо при виробництві харчових продуктів.

В рамках цього проаналізовано весь ланцюжок виробництва курячих яєць на підприємстві «Весна 21» — від виробництва кормів до їх поставки на птахофабрики і згодовування птиці.

Довідка. Компанія Ukrlandfarming була заснована в 2007 році Олегом Бахматюком і є публічною компанією з обмеженою відповідальністю, зареєстрована на Кіпрі. У 2011 році після об’єднання активів компаній «Райз», «Дакор Агро Холдинг», «Робуста-Агро-Інвест» і «Авангард» група компаній UkrLandFarming стала найбільшим вертикально інтегрованим агрохолдингом України.

Зазначимо, що 22 березня 2019 року компанія «ПроАгро Груп» проведе IV Конференцію «Комбікорми. Ефективне тваринництво», яка об’єднає найбільших українських виробників і споживачів комбікормів з метою обговорення актуальних проблем галузі та шляхів їх вирішення.