Китай готовий співпрацювати з Україною у 4 галузях

logo


Китай готовий співпрацювати з Україною у 4 галузях Китай зацікавлений у співпраці з Україною. Фото: RT

Співробітництво Китаю з Україною можливе у чотирьох галузях — інфраструктура, енергетика, сільська господарство, культура й туризм.

Про це поінформував генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хі Женвей на зустрічі підприємців Херсонщини, повідомляє Укрінформ.

«Я хотів би сказати, на якому напрямку зараз (можливе — ред.) співробітництво Китаю та України. У нас зараз все більше підприємств цікавляться інфраструктурою, це перше. Друге — це енергетика, зокрема, сонячна, третє — це сільське господарство, а четверте — це культура і туризм», — розповів Хі.

Він наголосив, що китайських бізнесменів особливо цікавить співпраця з Україною, і зокрема з Херсонщиною, в аграрній сфері.

«Ми знаємо Херсонщину саме як багатий сільськогосподарський регіон в Україні. Тому я хотів би особливо сказати про співробітництво у сільському господарстві», — сказав генеральний секретар Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київська влада підписала угоду з китайцями про будівництво метро на Троєщину

У листопаді минулого року київська влада уклала угоду з китайською компанією про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро у Києві. Документ підписали мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін.

Ця угода передбачає створення робочої групи із українських та китайських спеціалістів, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту.

×