Кількість незаконних втручань у роботу залізниці зменшилася майже на 42%

Минулого року залізничники зафіксували майже на 42% менше випадків незаконного втручання(338) в роботу залізниці ніж у 2019-му році(579). Про це повідомляє пресслужба Перевізника.

“Серед зафіксованих правопорушень, зокрема, 78 повідомлень про встановлення вибухових пристроїв на вокзалах, у рухомому складі та інших об’єктах. Жоден випадок не підтвердився. Також було зафіксовано 111 крадіжок та випадків розукомплектування рухомого складу та пристроїв споруд, 48 випадків накладання на колію сторонніх предметів, 31 випадок перекриття руху поїздів сторонніми особами, 5 випадків кидання сторонніх предметів у рухомий склад, при цьому було затримано 635 поїздів, а 6 випадків незаконних втручань призвели до транспортних подій”, – розповіли в УЗ.

Найбільше таких випадків торік сталося на Придніпровській залізниці – 93, а найменше на Львівській залізниці – 18. До правоохоронних органів залізничники передали понад 150 матеріалів, за якими порушено 10 карних справ.

“Найбільш резонансний випадок незаконного втручання у минулому році стався 28 жовтня на регіональній філії «Придніпровська залізниця», де через розкрадання верхньої будови колії на перегоні Кривий Ріг – Кривий Ріг-Західний допущено сходження з рейок 14 вантажних вагонів та завдано збитків на суму 8,781 млн грн”, – відзначили в УЗ.

Нагадаємо, за 2020-й рік на Придніпровській залізниці запобігли крадіжкам на понад 4,3 млн гривень. Тимчасом протягом 2019 року на залізниці сталося 128 сходжень рухомого складу.