Київрада звернулася до президента, парламенту і уряду з вимогою заборонити продаж землі

logo


Ініціатором звернення виступив депутат від «Свободи» Юрій Сиротюк.

Київрада звернулася до президента, парламенту та Кабміну з вимогою заборонити продаж землі сільськогосподарського призначення, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Ініціатором звернення виступив депутат від «Свободи» Юрій Сиротюк. Він вимагав узагалі заборонити продаж землі в Україні. Це рішення Київрада не підтримала. У відповідь «свободівець» заявив про блокування трибуни.

Читайте також:

Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про відкриття в Україні ринку землі: що він передбачає

Його подання відредагували і документ перетворився на звернення до органів центральної влади.

Перед голосуванням головуючий Віталій Кличко взяв слово й оголосив, що він проти продажу землі в Україні. Ухвалений Верховною Радою законопроєкт не підтримує. Утім, із позицією міського очільника погодилися не всі депутати.

Відео

Київрада звернулася до президента, ВРУ та КМУ з вимогою заборонити продаж сільгоспземель

Ініціатором звернення виступив «свободівець» Юрій Сиротюк. Він вимагав узагалі заборонити продаж землі в Україні. Це рішення Київрада не підтримала. У відповідь «свободівець» заявив про блокування трибуни. Тривало воно, щоправда, не більше трьох хвилин. Його подання відредагували і документ перетворився на звернення до органів центральної влади.  

Київрада звернулася до президента, ВРУ та КМУ з вимогою заборонити продаж сільгоспземель

«Його потрібно розглядати, розглядати з різних напрямків, розуміючи те, що ми працюємо в ринковій економіці, пояснювати кожному українцю. Зараз більше запитань, ніж відповідей на це питання. Тому пропозицію пана Сиротюка я особисто підтримаю», — сказав мер Києва Віталій Кличко.

Слід зауважити, що Тернопільська обласна рада вимагає відставки Уряду через ухвалення в першому читанні законопроекту про ринок землі в Україні.

Як повідомлялося, 13 листопада Рада взяла за основу закон про запровадження в Україні ринку землі.  Варто зазначити, що депутати ухвалили власний законопроєкт, а не той, який був запропований урядом. Засідання відбувалося з блокуванням трибуни, криками «Ганьба!» та довгими дискусіями.