Київ зайняв першість в рейтингу міст-боржників

Автор: Алена Гайворонская| 23 Лютого 2021 року — 20:28

Найбільший борг має столиця України. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

В кінці минулого року гарантований містом борг досяг майже 10,5 мільярда, а ось до кінця цього року він складе як мінімум 11,8 млрд гривень.

Наступну сходинку з великим розривом займає Львів. Граничний обсяг гарантованого містом боргу минулого року склав майже 3 мільярди грн, а на грудень цього року може досягти 4 млрд гривень.

У Південній Пальмірі мало не в єдиній спостерігається позитивна динаміка. Одеса на грудень минулого року заборгувала 1,3 млрд грн, а на завершення року цифра може скоротитися до 1,1 млрд грн.

Відомостей про гарантовані містом борги Харкова поки немає, є тільки інформація про граничний місцевому борг і на кінець грудня 2020 року він становив 0,5 мільярда, і до кінця року виросте на 1,5 мільярда.

Борг Дніпра вже досяг позначки в 700 млн, і очікується що до кінця року виросте більш ніж в два рази – до 1,6 млрд грн.

Слід зазначити, що Міністерство фінансів збільшило прогноз виплат за держборгом в січні-березні до 146 млрд гривень.

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) має намір верифікувати всі борги підприємств теплопостачання. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Раніше повідомлялося, що фінансовий борг Іспанії б’є рекорди. Сума досягла найвищого рівня за понад століття. За минулий рік країна збільшила борг на 112,4 млрд євро. Це майже еквівалент річних витрат на пенсії в Іспанії.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!