Кернес дав 5 млн грн фірмі Луценка за змогу наглядати за громадянами

logo


Харківське комунальне підприємство «Інженерні мережі» 17 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Українські новітні телекомунікації» інформаційно-телекомунікаційну автоматизовану систему «Безпечне місто Харків майдан Свободи» за 4,91 млн гривень.

Про це пишуть «Наші гроші», посилаючись на систему Prozorro.

Відеокамерами буде обладнано площу Свободи у Харкові, де зазвичай проводяться мітинги – зокрема й активістами, опозиційно налаштованими до мера міста Геннадія Кернеса.

Так, до 27 квітня «Українські новітні телекомунікації» поставлять систему відеоспостереження роздільною здатністю не менш ніж 120 пікселів на метр з можливістю розпізнавання людей і машин. Також у полі зору камер 5 Мп встановлять три переговорні пристрої для екстреного зв’язку з оператором.

Виробником відео-реєстратора, камер і кожухів є канадська компанія «Авігілон». Оскільки ціни окремих найменувань не були вказані, то порівняти їх з ринковими на предмет завищення не є можливим.

Нагадаємо, раніше власниками фірми «Українські новітні телекомунікації» значилися Ірина Луценко та Степан Нарембік – дружина й тесть генпрокурора Юрія Луценка.

Читайте также: