Касаційний Госпсуд призупинив справу про повернення «Укртелекому» державі

logo


07:04 06.06.2018

Касаційний Госпсуд призупинив справу про повернення "Укртелекому" державі

Касаційний господарський суд у вівторок вирішив призупинити розгляд справи щодо повернення ПАТ «Укртелекому» в державну власність, повідомило агентству «Інтерфакс-Україна» інформоване джерело, близьке до одного з учасників процесу.

Причиною призупинення розгляду справи сьогодні стало клопотання з боку акціонера «Укртелекому» компанії «ЕСУ» про відвід одного з членів суддівської колегії — судді Стратієнко.

Дата продовження розгляду справи наразі невідома.

«Ми не коментуємо рішення судів», -повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в прес-службі групи СКМ.

Як повідомлялося, ФДМ подав до суду позов про розірвання договору з «ЕСУ» в середині травня 2017 року, вимагаючи також стягнути 2,17 млрд грн пені. До справи в якості третьої особи було притягнуто Ощадбанк (Київ), в заставі у якого знаходиться відповідний пакет акцій «Укртелекому». 19 жовтня 2017 року Госпсуд Києва розірвав договір купівлі-продажу 92,8% акцій «Укртелекому», зобов’язав ПАТ «Укрексімбанк» списати з рахунків «ЕСУ» ці акції, стягнув з компанії $ 81,9 млн пені та 243,2 тис грн судових зборів . «ЕСУ» подала апеляцію, однак Київський апеляційний госпсуд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

На початку 2018 року за скаргою «ЕСУ» було відкрито касаційне провадження.