Кабмін затвердив програму оснащення ДСНС сучасною авіатехнікою для залучення на ці цілі 100 млн грн кредиту

logo


Кабмін затвердив програму оснащення ДСНС сучасною авіатехнікою для залучення на ці цілі 100 млн грн кредиту

Кабінет Міністрів України затвердив програму підвищення обороноздатності та безпеки держави в частині оснащення Державної служби України з надзвичайних ситуацій сучасною авіаційною технікою для залучення на ці цілі 100 млн грн кредиту під державні гарантії.

Згідно з постановою №791 від 18 жовтня, виконання програми передбачається шляхом закупівлі сучасного багатоцільового пошуково-рятувального вертольота та оснащення ним авіаційного підрозділу ДСНС.

Обсяг залученого в 2017 році кредиту під держгарантії не повинен перевищувати 100 млн грн. Виконання програми розраховане до кінця 2020 року.

У повідомленні, доданому до тексту постанови, зазначено, що затвердження програми дасть змогу залучити в 2017 році кредит для виготовлення та постачання пошуково-рятувального вертольота.

Планується, що він використовуватиметься під час авіаційних робіт із пошуку та рятування і гасіння пожеж у пожежонебезпечні періоди і в завданнях з протидії лісовим пожежам в Україні.

Як повідомлялося, 11 жовтня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів під час доопрацювання проекту державного бюджету країни на 2018 рік врахувати потреби ДСНС у семи вертольотах та одному літаку.

Читайте также: