Кабмін вніс пропозиції РНБО щодо санкцій

logo


Кабінет міністрів України вніс пропозиції до Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження санкції через збройну агресію Російської Федерації. 

Про це повідомляє «Урядовий портал».

«Міністерству культури, іншим органам виконавчої влади, на які буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку їх дії в разі волевиявлення юридичної особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої юридичної особи до числа юридичних осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції), а також здійснювати моніторинг стану виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України та його ефективності», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Міністерство закордонних справ після набрання чинності рішенням РНБО повинне поінформувати Європейський Союз, США та інші держави з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних санкцій.

Нагадаємо, 12 грудня Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає до посилення санкцій ЄС проти Росії, якщо українські військовослужбовці, захоплені 25 листопада в Чорному морі, не будуть звільнені.

Раніше «Прямий» повідомляв, що Європейський парламент готується схвалити резолюцію із закликом до країн-членів Євросоюзу закрити свої порти для російських суден, які прибувають з Азовського моря.

Також слідкуйте за «Прямим» у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.

загрузка…