Кабмін призначив тимчасового керівника фіскальної служби, яку ліквідовують

logo


Він має майже 20-річний стаж роботи у податкової міліції.

Тимчасово виконувати обов’язки голови Державної фіскальної служби, котра перебуває на етапі ліквідації, буде Сергій Солодченко, який до цього працював у податковій міліції. Його на цю посаду призначив Кабінет міністрів України, а також іншою постановою звільнив попереднього т.в.о. голови ДФС Дениса Гутенка.

Про це йдеться на сайті уряду.

Читайте також:

Розділення ДФС: Кабмін схвалив положення про митну та податкову служби

Також Кабмін визнав нечинним розпорядження про тимчасове покладення виконання обов’язків голови ДФС на Дениса Гутенка.

Відомо, що Солодченко уродженець Луганської області. У 1998 році закінчив Луганський інститут внутрішніх справ МВС України, після чого упродовж чотирьох років працював в органах внутрішніх справ.

У 2002 року Солодченко влаштувався у податкову міліцію. А від квітня 2018 року був начальником Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України.

Як повідомлялося раніше, через появу нового митного органу в структурі Державної митної служби України та ліквідацію митних повноважень​ Державної фіскальної служби України на українців очікують деякі нюанси в роботі відповідних органів.

Нагадаємо, 18 грудня уряд України схвалив з доопрацюванням постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби. Це було однією з умов отримання траншу від Міжнародного валютного фонду. Раніше в інтерв’ю ТСН.ua міністр фінансів України Оксана Маркарова розповіла, як відбуватиметься процес реорганізації ДФС та чому було ухвалене рішення про розділення її на дві служби.

Відео

Зеленський розкритикував роботу керівника ДФС та запропонував йому звільнитися

Зробити комфортними два контрольних пункти на адміністративній межі з Кримом та припинити контрабанду в одеському порту — вимагав президент Володимир Зеленський від місцевих чиновників. На Чонгарі він представив нового очільника Херсонщини, який пообіцяв до 15 листопада зробити якісні режимні зони на КПВВ.  

Зеленський розкритикував роботу керівника ДФС та запропонував йому звільнитися