Кабмін призначив нового керівника Державної фіскальної служби

logo


Кабінет міністрів назвав нового тимчасово виконуючого обов’язки голови Державної фіскальної служби. Ним призначено Сергія Солодченка, який до цього керував Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 12 лютого повідомляє урядовий портал. Іншим розпорядженям  уряд скасував рішення 17 липня 2019 року про призначення т. в .о. голови ДФС Дениса Гутенка.

Нагадаємо, у грудні 2018 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував старт реформи Державної фіскальної служби (ДФС) та її поділ на два напрямки – митний та податковий. У ДФС також мали створити новий департамент з питань стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва. Відомство буде контролювати реалізацію реформ всередині служби.

Німеччина, Канада, США, Міжнародний валютний фонд і Європейський банк реконструкції та розвитку візьмуть участь у процесі реформування відомства, також до процесу долучиться і Бельгія. МВФ ще кілька років тому закликав до негайного реформування ДФС.

Положення про роботу служб були затверджені урядом 6 березня. Згідно з ними, податкова міліція залишається у складі Державної податкової служби. 20 березня Кабінет міністрів оголосив конкурси на посади глав майбутніх Державної податкової і митної служб.

У травні уряд затвердив главою ДПС заступника міністра фінансів Сергія Верланова. Він виграв конкурс на цю посаду 23 квітня, за підсумками співбесіди та за сумарною кількістю балів.

загрузка…

Фото:
Rubryka.com