Кабмін придумав, як покращити боротьбу з відмиванням незаконних доходів

logo


Держфінмоніторинг у 2017 році передала в правоохоронні органи 712 матеріалів про підозрілі фінансові операції на суму 59,4 млрд грн.

Кабмін затвердив перелік заходів з протидії відмиванню незаконних доходів / фото УНІАН

Кабмін затвердив перелік заходів з протидії відмиванню незаконних доходів / фото УНІАН

Кабінет міністрів України затвердив перелік координаційних заходів із удосконалення і підвищення ефективності системи фінансового моніторингу.

Читайте такожУ Раді Європи рекомендували Україні змінити закони про боротьбу з відмиванням коштів

Про це повідомила прес-служба Державної служби фінансового моніторингу.

Зокрема, заходи передбачають підвищення ефективності розслідування злочинів, пов’язаних із легалізацією злочинних доходів і фінансуванням тероризму, забезпечення більш тісного міжнародного співробітництва, застосування цільових фінансових санкцій, протидія фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Звіт про виконання заходів Україна буде представляти на засіданні комітету Ради Європи MONEYVAL в 2019 році.

Як повідомляв УНІАН, раніше в комітеті MONEYVAL відзначали, що у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму прийняті в Україні заходи вже мали позитивний ефект, але необхідні зміни до законодавства.

Державна служба фінансового моніторингу України за результатами фінансових розслідувань в 2017 році передала в правоохоронні органи 712 матеріалів про підозрілі фінансові операції на суму 59,4 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter