Кабмін ліквідував Держекоінспекцію та створить нову службу

logo


Уряд планує створити Державну природоохоронну службу.

Кабінет міністрів України ліквідував Державну екологічну інспекцію, а замість неї створить Державну природоохоронну службу.

Про це 14 серпня повідомила пресслужба Міністерства екології та природних ресурсів, 

Міністр екології Остап Семерак вважає, що реформа структури вже назріла давно. 

Читайте також:

Екс-голова Держекоінспекції не задекларував майно на 27 мільйонів гривень

«Реформа цієї структури назріла давно, але вона не є такою простою як видається на перший погляд. Адже важливо не лише змінити назву, але у першу чергу залучити до роботи людей, які справді вболівають за довкілля та надати їм необхідне матеріально-технічне оснащення, щоб люди мали змогу належно і в повному обсязі виконувати свої посадові обов’язки, а не боротися з мораторіями на перевірку бізнесу», – зазначив він.

Структурою нової Державної природоохоронної служби передбачено створення міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Причорноморського, Подільського, Центрального і Південно-Східного) і повну ліквідацію 23 територіальних підрозділів Держекоінспекції.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів постановив ліквідувати одразу кілька офісів і департаментів —  Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Департамент з питань стратегічного планування та координації державної політики, Департамент з питань державного управління, Департамент з питань регіональної політики, Департамент забезпечення документообігу та контролю.

ВідеоКабмін планує знизити вартість електроенергії для промисловості

Після початку роботи нового ринку електроенергії великі підприємства почали скаржитись на 25% здорожчання електрики. Металурги та працівники феросплавних заводів вийшли з акціями протесту. Різке подорожчання електроенергії загрожувало зупинкою великих підприємств.  

Кабмін планує знизити вартість електроенергії для промисловості