Якість молока у 2018 покращилась — Ковальова

logo


Якість молока у 2018 покращилась — Ковальоваfannykitchen.com

В Україні у 2018 р. спостерігалося значне поліпшення якості молока, що надходить на підприємства переробки. Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова, повідомляє Latifundist.com.

За 9 місяців 2018 р. обсяги закупівлі молока екстра і вищого ґатунку зросли відповідно на 33,8% і 7,8%. Одночасно, обсяги закупівлі молока I ґатунку скоротилися на 8,9%, а II ґатунку — на 15,1%.

«Сьогодні молочний сектор демонструє позитивні результати, покращилась якість сировини, вперше за останні роки Україна увійшла в 10-ку світових лідерів з експорту молочної продукції. За нашими оцінками, за результатами 2018 р. усієї молочної продукції буде реалізовано на суму майже в 57 млрд грн, при цьому експорт складе понад 7 млрд грн», — зазначила Олена Ковальова.

Вона додала, що тваринництво є особливим сектором сільського господарства, стан розвитку якого вагомо впливає на економічний потенціал агропромислового комплексу країни.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Коментувати (0)