Як заощадити на подорожі Україною

logo


Як заощадити на подорожі в Україні

Не секрет, що самостійно організована подорож по Україні обходиться набагато дешевше пакетного туру.

Агентства нав’язують дорогі готелі, непотрібні екскурсії, харчування в ресторанах. Подорожуючи самостійно, можна знайти дешеве житло, недорогі квитки і оглядати визначні пам’ятки без гіда.

Порада 1. Ретельне планування. Організація поїздки займе чимало часу і зусиль, але воно того варте. Необхідно ретельно спланувати всі важливі аспекти: дати, місце, житло, харчування, трансфер, пам’ятки, екскурсії та розваги. Докладний план дій дозволить скласти бюджет, коригуючи ті чи інші статті витрат в залежності від фінансових можливостей.

Порада 2. Сезон і дати. Обов’язково уточніть, чи не збігається ваша подорож з масштабним заходом або святом, яке проводиться в місті. Зверніть увагу, чи не доводиться поїздка на період канікул, травневих свят, великодніх вихідних. У такі дні ціни на житло, розваги і квитки злітають в два-три рази. Неможливо знайти навіть саме дешеві квартири подобово в Києві для студентів, оскільки всі хостели, готелі, апартаменти переповнені.

Порада 3. Супермаркет замість ресторану. Самостійне харчування завжди дешевше кафе. Адже навіть самі бюджетні квартири від 150 грн подобово мають повністю укомплектовану кухню, де зручно готувати їжу. Якщо готувати своїми силами у відпустці у вас все-таки немає бажання, дізнайтеся про місцеві столові або кафе швидкого харчування.

Як правило, в кожному місті України є декілька мережевих буфетах-столових, де клієнтам пропонують бюджетні обіди, вечері за подібною ціною. Традиційно такі заклади розташовуються поблизу міських, районних адміністрацій, великих навчальних закладів або торгових, виробничих підприємств.

Порада 4. Самостійні екскурсії. У великих туристичних містах повсюдно є точки доступу до мережі інтернет. Користуйтеся онлайн-путівниками, скачайте кілька додатків або офлайн-путівник. В крайньому випадку, завжди можна купити паперовий гід по місту в туристичному центрі або магазині книг. Варто зазначити, що у Львові, Одесі, Києві, Чернівцях місцеві туристичні центри поширюють інформаційні буклети та карти міста абсолютно безкоштовно.

Порада 5. Бюджетне житло без посередників. Вибирайте недорогі апартаменти або кімнати від 60 грн подобово на чол. замість фешенебельних готелів або квартир з дизайнерським ремонтом.

12

Вже поділились