Як за рік подорожчала оренда квартир

logo


Як за рік подорожчала оренда квартир Найпопулярніші квартири для оренди у Голосіївському р-н столиці, Позняках, Осокорках. Також попитом користується житло у Шевченківському та Солом’янському р-н. Фото: dpchas.com.ua

Торік оренда столичної квартири біля метро у середньому подорожчала на 20%. Трохи менше додала нерухомість розташована у віддалених районах.

Найчастіше у столиці орендують житло економ-класу за ціною 5-8 тис. грн. За ці гроші можна зняти як одно-, так і двокімнатну квартиру, пише ubr.ua.

Найпопулярніші квартири для оренди у Голосіївському р-н столиці, Позняках, Осокорках. Також попитом користується житло у Шевченківському та Солом’янському р-н.

Торік кількість угод порівняно з 2017 роком зросла близько на 50%. У грошовому вираженні ринок практично не змінився.

«Попит мало-помалу почав зміщуватися в бік маленьких квартир. Люди не хочуть переплачувати за зайві метри і велику комуналку. Тому переїжджають у менші квартири. Змінюють двокімнатні на однокімнатні», — говорить аналітик SV Development Сергій Костецький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де в Україні найбільше будують житла

У 2015-2017-их на людину припадало 25-30 квартир для оренди. Торік показник зріс до 40 квартир. Сьогодні власникам квартир важче знайти клієнтів.

За словами ріелторів, від 5 тис. грн квартиронаймачі шукають житло з якісним ремонтом, новою сантехнікою. 3,5-4 тис. грн готові платити за оренду квартири «з радянськими стандартами».

«Збільшення попиту на оренду квартир цьогоріч чекати не варто. Показники залишаться на рівні минулого року — приблизно 2 тисячі угод на місяць. У 2006-2007 роках цей показник перевищував 6 тисяч», — резюмує Костецький.

×