Як фермеру захистити свій бізнес: перспективи агрострахування в Україні

logo


Аквапоніка — це високотехнологічний спосіб ведення органічного сільського господарства, що поєднує аквакультуру (вирощування риби) і гідропоніку (вирощування рослин без грунту).

Основою аквапоніки є природний баланс між вирощуванням риби і рослин, що дає можливість вирощувати органічну продукцію і дбайливо використовувати природні ресурси.

Першою українською компанією, що освоїла метод аквапоники, стала «AQUAFARM», розташована у Київській області, передає прес-служба підприємства, пише atmagro.ru.

Суть методу, який освоїла компанія «AQUAFARM», полягає в тому, що риба збагачує воду органічними добривами, і така вода з розчиненими органічними мікроелементами використовується для вирощування рослин (зелені і овочів).

Проект «AQUAFARM» вже дав перші плоди: томати, вирощені без використання пестицидів, гербіцидів, шкідливих хімічних добрив і добавок. Соковиті стиглі овочі та зелень, вирощені завдяки методу аквапоніки, є екологічно чистими, мають справжній, натуральні смак і аромат незалежно від пори року.

Крім овочів на аквафермах вирощують смачну, корисну рибу:  сома і тилапію. Компанія співпрацює з кращими ресторанами Києва.

Читайте также: