Із 1-го листопада 250 відділень Укрпошти працюватимуть без вихідних та обіду

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Укрпошта збільшує кількість робочих днів у найбільш завантажених відділеннях по всій Україні на час «високого» сезону. Адже саме до «чорної п’ятниці», новорічних і різдвяних свят обсяги відправлень національного поштового оператора значно зростають.

Із 1 листопада без вихідних почнуть працювати 200 відділень Укрпошти, а з 1 грудня – ще 50 поштових офісів, більшість з яких розташовані у обласних центрах та великих містах України.

«Всі рішення, які ми приймаємо в Укрпошті, обов’язково проходять низку фільтрів. Основні з них: зручність для клієнтів, рівномірність навантаження на співробітників і, звісно, збільшення бізнес-ефективності компанії в цілому. Тож декілька років тому ми подовжили графіки роботи наших відділень та відмовилися від закриття їх на обідню перерву. В цьому році на період «високого сезону», коли кількість відправлень зростає, ми переводимо найбільш завантажені відділення на 7-денний робочий графік. Це не лише зменшить кількість відвідувачів у поштових приміщеннях, що особливо актуально у період карантинних обмежень, а й дозволить ефективніше розподілити навантаження серед наших працівників. Сподіваємося, що наші клієнти вже на цих вихідних позитивно оцінять таке нововведення», – відзначила заступник гендиректора з розвитку мережі Укрпошти Валентина Дудко.

Решта відділень Укрпошти працюватиме за стандартним графіком.

Нагадаємо, що компанія пропонує суттєво заощадити під час дії «Щасливих годин для платежів» при оплаті комунальних та інших платежів, сплачуючи вдвічі меншу комісію до 13:00. Таким чином, отримати та відправити посилку у відділеннях Укрпошти клієнти зможуть без черг у другій половині дня, після 13:00.

Для прийому оплати платіжними картками в найбільш завантажених автоматизованих поштових відділеннях України у обласних центрах та населених пунктах, де мешкає понад 2000 жителів, встановлено 5000 POS-терміналів.

Нині Укрпошта має найбільшу в Україні мережу – понад 11 тис. відділень та доставляє відправлення по всій території України.

Обласна суспільно-політична україномовна газета Рівненської області.

Адреса редакції: 33028,  м. Рівне, вул. Поштова, 2

Телефони: головний редактор – 45-40-00;

Діліться корисною інформацією з друзями: