Італійський лоукостер запускає 4 нових рейси між Італією та Україною

logo


Італійський лоукостер Ernest Airlines з 8 грудня запускає чотири нових рейси з України, зазначає прес-служба Міжнародного аеропорту «Київ».

фото: cdn.tripmydream

Три рази на тиждень літаки здійснюватимуть перельоти за напрямками: Мілан-Київ, Неаполь-Київ, Неаполь-Львів-Неаполь й два рази на тиждень літатимуть з Венеції до Львова.

«Авіакомпанія Ernest – уважна до потреб своїх клієнтів. Ми пропонуємо зручний розклад подорожей на батьківщину іноземців, які живуть та працюють в Італії», – розповідає бізнес-директор з розвитку авіакомпанії Ernest Шаді Ель Таніра.

Перший політ з Італії в Україну авіакомпанії Ernest відбувся 20 жовтня 2017 року за напрямком Мілан-Львів. В свою чергу, перший рейс з аеропорту «Київ» відбудеться 9 грудня 2017 року.

Додамо, що з сьомого листопада в Міжнародному аеропорті «Київ» запрацювала електронна система зчитування посадкових талонів в пунктах контролю на авіаційну безпеку. Тепер до проходження контролю на авіаційну безпеку допускаються не лише пасажири з роздрукованими посадковими талонами, але й ті, хто пройшов реєстрацію на рейс онлайн і можуть надати відповідний документ на екранах гаджетів.