IKEA провалила інтернет-продажі в Україні: занадто великий попит

logo


[{«ad_code»:»»,»ad_pic»:»assets/images/8-48452299.jpg»,»date»:»»,»active»:»»,»thumb»:»»,»ad_link»:»https://ukrrain.com/novini/ukraina-news.html»}]

IKEA провалила інтернет-продажі в Україні: занадто великий попит

Офіційний онлайнмагазин IKEA в Україні вже 10 днів після старту продажів працює в обмеженому режимі.

Так, на сайті шведської компанії станом на 24 травня вказується, що послуга доставки товарів додому працює тільки для Києва, а «пункти для отримання замовлень не братимуть нові заявки».

Причиною несправностей у компанії назвали занадто велику кількість покупців.

«Ми приємно здивовані інтересом нашою продукцією з дня відкриття онлайн-магазину», – прокоментували в IKEA ажіотаж.

Насправді, у перші ж дні після старту продажів оформити покупку також не вдавалося, на сайті повідомлялося про помилку сервера.

Нагадюємо, що

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі рітейлер меблів і товарів для дому, запустила в Україні офіційний сайт із цінами. Але продажі в магазині у ТРЦ відкладено на невизначений термін через карантин.

Ціни у посередників, що перепродають товар IKEA, сягають на 80-90%  вище, ніж у самій IKEA, наприклад, набір кухонних рушників вартістю 69 грн вам можуть продати за 120 грн. У середньому ж ціни в посередників вищі за вже офіційно оголошені в Україні на 20-40%.

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі рітейлер меблів і товарів для дому, в четвер, 14 травня, запустила онлайн-продажі в Україні.

[{«ad_code»:»»,»ad_pic»:»assets/uploads/2/273/1196/images/8-7f2b7.jpg»,»date»:»»,»active»:»»,»thumb»:»»,»ad_link»:»https://ukrrain.com/novini/ukraina-news.html»}]