І. Луценко: сьогодні проводити приватизацію держмайна передчасно

logo


На сьогодні дозволити владі займатися приватизацією передчасно, оскільки немає належної ринкової коньюктури.

Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат від фракції «Батьківщина Ігор Луценко, коментуючи ухвалений парламентом закон про приватизацію держмайна.

«Приватизація має відбуватися тоді, коли для цього є належна ринкова коньюктура, коли дії з приватизації будуть визнані всім суспільством. Я сумніваюся, що зараз народ готовий дозволити владі проводити приватизацію, оскільки традиційно це була не приватизація, а крадійство. Практично всі угоди були з корупційним компонентом. Тому зараз дозволяти цьому уряду, правлячій коаліції займатися приватизацією передчасно», — зазначив парламентарій. 

Він вкотре підкреслив, що ринкова коньюктура зараз не є сприятливою для приватизації. «Петро Порошенко не продає свої активи через війну. Тоді чому держава має продавати активи через війну. Тому ставлення до приватизації в мене негативне», — сказав І. Луценко. 

Народний депутат вважає, що треба вибудувати таку модель, котра дозволяла б вирізняти неефективні підприємства з тих, які потенційно можуть приносити доходи в державу.

«Сьогодні цього зробити ми не зможемо. Тому питання по приватизації зараз відбувається приблизно так, як відбуваються на рівні Києва, де ще два роки тому почали укладати абсолютно корупційні угоди. Так само буде і на рівні держави», — наголосив він. 

Читайте также: