Херсонщину відвідає делегація Представництва ЄС в Україні

logo


20-22 червня делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Херсон та Нову Каховку з офіційним візитом, повідомляє Департамент інвестиційної та промислової політики ХОДА, передає ПІК.

20 червня о 15.30 у Новій Каховці відбудеться публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС». Місце проведення – Новокаховська міська рада, просп. Дніпровський, 23, конференц-зала. Захід відбудеться за участі представників неурядових організацій, бізнесу, місцевої влади, молоді, освітян, активістів, зацікавлених жителів міста.

21 червня о 13.30 у Херсоні відбудеться Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС за адресою , готель «Оптіма Херсон», просп. Ушакова, 43, конференц-зала. Захід відбудеться за участі представників неурядових організацій та зацікавлених у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадян.

21 червня о 15.30 у Херсоні відбудеться тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?», за адресою готель «Оптіма Херсон», просп. Ушакова, 43, конференц-зала для представників громадських організацій.

22 червня о 13.00 у Херснському державному університеті (вул. Університетська, 27, головний корпус) відбудеться брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу за участі студентів, школярів, активної молоді.

22 червня о 14.30 у Херсонському Центрі розвитку місцевого самоврядування (вул. Потьомкінська, 13) відбудеться семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?».

Реєстрація для участі обов’язкова, деталі за посиланням.