Херсонщина об’єднала партійців-аграріїв південних регіонів

logo


Херсонщина об’єднала партійців-аграріїв південних регіонів

Питання підготовки до майбутньої виборчої кампанії обговорили разом з колегами з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської та Одеської областей у рамках кущової наради, яка проходила на Херсонщині. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Херсонської обласної організації Аграрної партії.

 

Він написав, що захід відкрив заступник голови Аграрної партії Олег Корбан, який наголосив на важливості  посилення позицій на виборах до ОТГ та політичній арені у цілому.

Микола Халупенко також поінформував, які питання були розглянуті під час кущової.

«Одне з головних питань наради стосувалось розбудови партійної мережі на місцях. Адже саме з місцевого рівня починається очищення політичної системи від олігархії та зміни, завдяки яким буде відновлено країну»,

 – зазначив політик та додав, що значну увагу приділили створенню первинних осередків, а це дозволить не тільки об’єднати однодумців, але й отримати свій потенційний електорат.

Він акцентував на тому, що було пізнавально  та цікаво почути думку партійців-аграріїв, обмінятися з ними досвідом щодо підготовки та проведення перших виборів в ОТГ їх областей.

«Зі своєї сторони ми ознайомили присутніх з Концепцію розвитку Херсонської обласної організації Аграрної партії та презентували «Технологію виборчого процесу» на прикладі Херсонської області. Кожному з нас потрібно усвідомити, що ми будуємо масову партію та створюємо первинні осередки конкретних людей, а не географічних об’єктів і юридичних осіб», – наголосив Микола Халупенко.

За його словами, такі заходи потрібні, адже вони згуртовують, об’єднують, надихають працювати ще старанніше та йти уперед  до перемоги.

Фейсбуці