Херсонська черешня зацікавила покупців з Китаю

logo


Херсонська черешня зацікавила покупців з КитаюВ Україні розпочала роботу комісія КНР з перевірки умов вирощування черешні. Інспектори Генерального митного управління КНР мають ознайомитись із потужностями з виробництва української черешні для узгодження її експорту до КНР. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Укрсадпром».

За повідомленням Асоціації «Укрсадпром» протягом тижня інспектори КНР відвідають Дніпропетровську, Запорізьку та Херсонську області, де ознайомляться із особливостями вирощування, зберігання, пакування та фітосанітарними процедурами які здійснюють територіальні органи при проведенні контролю та формуванні експортних партій черешні. Іноземна делегація відвідає господарства, які займаються промисловим вирощуванням черешні та мають намір експортувати свою продукцію на китайський ринок.

«Мета візиту — опрацювання аналізу фітосанітарного ризику української черешні при експорті до КНР та створенню протоколу фітосанітарних вимог. Це, в свою чергу, надасть змогу експортувати українську черешню до КНР у безпечний спосіб та у відповідності до фітосанітарних вимог, які будуть прописані у Протоколі», — зазначив голова ДержпродспоживслужбиВолодимир Лапа.

Як зазначив голова Асоціації «УКРСАДПРОМ»Дмитро Крошка,перемовини щодо експорту української черешні тривають вже третій рік.

Loading…