Харківський завод реконструював гідрогенераторне обладнання на Канівській ГЕС

У Харкові державний завод «Електроважмаш» завершив поставку обладнання на стаціонарний гідрогенератор № 18 Канівської ГЕС

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі «Електроважмашу», завод продовжує виготовляти обладнання для «Укргідроенерго».

 

Підприємство відвантажило для гідрогенератора ст. № 18, який проходить реконструкцію, комплект вентиляторів низької напруги для однієї капсули. «Електроважмаш» завершив поставку зазначеного у контракті гідрогенераторного обладнання для ст. № 18.

 

Реконструкції підлягають сім гідрогенераторів Канівської ГЕС: ст. №№ 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20. На сьогодні завод також повністю поставив замовнику гідрогенераторне обладнання на ст. №№ 13, 14, 15, 16.

 

Довідка Depo.Харів. Державне підприємство «Завод «Електроважмаш» спеціалізується на розробці та виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. Завод поставляє продукцію в Індію, Казахстан, Бангладеш та інші країни по всьому світу.