Група «Метінвест» радіє включенню її облігацій до глобальних боргових індексів ринків, що розвиваються

logo


07:21 06.06.2018

Група "Метінвест" радіє включенню її облігацій до глобальних боргових індексів ринків, що розвиваються

Група Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи «Метінвест», позиціонує позитивний момент щодо формального включення двох своїх випусків єврооблігацій до сімейства індексів облігацій корпоративних емітентів ринків, які розвиваються (Corporate Emerging Markets Bond Index або CEMBI), що розраховуються банком JPMorgan.

Як повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок, індекси CEMBI представляють собою глобальний бенчмарк і відстежують боргові зобов’язання, деноміновані в доларах США і емітуються корпораціями ринків, що розвиваються.

Випуск облігацій з термінами погашення в 2023 і 2026 роках відбувся 23 квітня 2018 року після успішного завершення Групою угоди з рефінансування. Ці облігації були додані в індекси CEMBI з 24 травня 2018 року після їх регулярного перерахунку. Ці випуски облігацій Метінвесту відповідають критеріям для включення в індекси CEMBI, CEMBI Diversified, CEMBI Broad, CEMBI Broad Diversified і CEMBI High Yield.

«Метінвест» є вертикально-інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Підприємства групи знаходяться, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Консолідований чистий прибуток Metinvest B.V. за підсумками 2017 року зріс у 5,2 рази — до $ 617 млн грн з $ 118 млн в 2016 році.

Основними акціонерами «Метінвесту» є група «СКМ» (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно керують компанією.

ТОВ «Метінвест Холдинг» — керуюча компанія групи «Метінвест».