Гройсман зробив важливу заяву щодо забезпечення України газом

logo


До 2020 року Україна має вийти на повне самозабезпечення всієї країни газом власного видобутку. На цьому прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, вітаючи працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з їх професійним святом.

За словами глави Уряду, країна має досяги енергетичної незалежності від іноземних імпортерів, пише “Народна Правда“.

Наразі Кабмін проводить відповідні реформи, які дозволять в 2020 році вийти на повне забезпечення всієї країни газом власного видобутку і паралельним введенням комплексних програм з енергоефективності та енергозбереження досягнути цієї амбітної мети цілком можливо.

Прем’єр нагадав, що нафтогазова і нафтопереробна промисловість є стратегічною сферою в структурі національного господарства й іід стану справ у галузі залежить розвиток національної економіки.

Вона фактично впливає на більшість сфер виробництва в країні і від неї залежить добробут усіх громадян.

Тому, як підкреслив Гройсман, забезпечення безперебійного розвитку нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, введення нових стандартів в управлінні, нейтралізація корупційних ризиків працює на інтереси всієї країни.

Нагадаємо, ціна газу для населення змінюватися не буде, вважає заступник глави Міністерства енергетики та вугільної промисловості Ігор Прокопів. За його словами, для підвищення тарифу немає ніяких підстав.

Нагадаємо також, що Володимир Гройсман також повідомив, що ціни на газ для населення восени не піднімуться. За його словами, Кабінет міністрів України не збирається підтримувати ініціативу “Нафтогазу України” підняти свої цінники майже на 19 відсотків.

Раніше у Міненерго зробили несподівану заяву про ціни на електрику і газ. Крім цього, у Нафтогазі пояснили свою позицію щодо підвищення ціни на газ для населення. Зазначається, що перерахунок ціни закладений в нормативні документи самого Кабміну.

Читайте также: