Гройсман вважає, що припинення співпраці з СНД не вплине на українську економіку

logo


Наразі Міністерство закордонних справ готує документи щодо припинення співпраці з СНДПрипинення співпраці з СНД не вплине на економіку України. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимр Гройсман в ефірі телеканалу ІСTV. «Я не думаю, що це може вплинути якимось чином на економіку» — сказав він. Водночас він зауважив, що у країн зі спільним кордоном «якісь торгівельні зв’язки теж є». За словами

Володимр Гройсман

Фото: Главком

Володимр Гройсман

Припинення співпраці з СНД не вплине на економіку України. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимр Гройсман в ефірі телеканалу ІСTV.

«Я не думаю, що це може вплинути якимось чином на економіку» — сказав він.

Водночас він зауважив, що у країн зі спільним кордоном «якісь торгівельні зв’язки теж є».

За словами прем’єра, наразі Міністерство закордонних справ готує відповідні документи і вони будуть обговорюватися в Кабінеті міністрів.

Раніше представник президента у парламенті Ірина Луценко заявила, що Україна не денонсуватиме угоди в рамках СНД щодо транзиту та працевлаштування.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко заявив, що має намір внести до Ради законопроект про припинення окремих положень договору про дружбу з Росією.

Також голова держави закликав Кабмін припинити участь України у статутних органах СНД і виступив за закриття українського представництва при відповідних інституціях у Мінську.

Читайте також матеріал «Главкома» Друг чи ворог? Що дасть Україні скасування частини Великого договору з Росією

Джерело: Укрінформ

Читайте также: