Гройсман розповів, як допоможе українцям платити за газ

logo


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що уряд планує допомогти українцям в оплаті газу шляхом регулювання ціни або завдяки адресній підтримці.

Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України

Ми працюємо над тим, щоб знайти справедливу формулу, і щоб для українських громадян оплата за газ була можливою через механізми регулювання самої ціни або через механізми адресної підтримки. І це дуже складне питання

Відзначається, що громадяни платять 7 тисяч гривень за тисячу кубометрів палива, а для промисловості ця цифра дорівнює 10 тисяч гривень, передає УНІАН.

Прем’єр вважає, що поки не буде досягнуто повного забезпечення внутрішнього ринку газом вітчизняного видобутку, передчасно говорити про повний перехід до ринкових цін на газ за принципом імпортного паритету.

Гройсман також заявив, що уряд шукає можливість не підвищувати ціну на газ для населення відповідно до вимог Міжнародного валютного фонду для отримання наступного траншу.

Раніше Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг озвучила максимальну ціну, яку споживачі сплатили за газ у травні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.