Гройсман прокоментував можливість закупівлі єврокомпаніями газу на східному кордоні України

logo


Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримав ідею про можливість закупівлі газу європейськими компаніями на східному кордоні України у майбутньому. Про це він заявив на спільному брифінгу з віце-президентом Єропейської комісії Марошем Шефчовічем, передає кореспондент УНН.

«Я абсолютно поділяю думку Президента, що ми абсолютно здатні будемо закуповувати газ на східному кордоні нашої держави…Це питання нашої спільної безпеки, енергетичної безпеки і нам потрібно це питання теж врегулювати разом і ми маємо спільно забезпечити високий рівень прозорості і кооперації в функціонуванні української газотранспортної системи», — сказав Гройсман, відповідаючи на прохання прокоментувати ідею Президента України про перенесення з 2020 року точок подачі газу із західного на східний кордон, щоб європейські компанії купували газ на східному кордоні України.

Нагадаємо, Європейський Союз запропонував Росії перенести проведення переговорів щодо транзиту газу через територію України на жовтень. До цього переговори планувалися на кінець серпня.

Читайте также: