Гройсман похвалився, що залишає наступникам багато грошей у казні

logo


Джерело: засідання Кабміну 21 серпня

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що за три роки його каденції уряд зміг покращити стан економіки країни і залишає наступникам майже 130 млрд гривень у державній казні.  

Пряма мова Гройсмана: «Міжнародні резерви на час приходу нашого уряду були 13,2 млрд дол. Ми залишаємо наступному уряду майже 22 млрд дол. Курс залишається стабільним. Ми зменшили борг відносно ВВП. І ще один показник – інфляція. Ми досягли однозначного показника. Цього року маємо всі шанси отримати інфляцію по результату року менше 8%».

Навесні 2014 року уряд Арсенія Яценюка приймав країну з обсягом грошей на єдиному казначейському рахунку в 108 тис. грн. Зараз на казначейському рахунку майже 130 млрд грн».

Деталі: Гройсман розповів, що уряд створив відповідні умови для бізнесу і Україна піднялася на 71 місце в рейтингу Doing Business. Він сподівається, що наступники продовжать роботу уряду в цьому напрямку і відбудеться «економічне диво» — Україна потрапить в топ-30 рейтингу.

Також прем’єр похвалився «енергетичною незалежністю» країни та децентралізацією.

Ще одним своїм пріоритетом Гройсман назвав будівництво українських доріг: «Ми побудували за 2017-2018 рр. вже майже 7 тисяч км доріг. Думаю за 2019 побудують ще кілька тисяч. В сумі до 9 тисяч доріг».