Гройсман надумав перерозподілити надходження від одного з податків на користь дітям

logo


Прем’єр хоче, аби українці змалечку включалися в державні справи.

Уряд закликає дослухатися до думок молодого покоління в місцевих громадах. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на міжнародному форумі муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Посадовець пояснив, що принцип задуму є простим: якщо добре дітям, буде добре і дорослим. Тобто якщо громада створює хороші умови для виховання, належної освіти та медичного забезпечення дітей, то більш якісним стане життя й людей похилого віку.

ВідеоУряд закликав прислуховуватися до думки молодого покоління

Принцип задуму такий — якщо громада створює хороші умови для виховання, належної освіти та медичного забезпечення дітей, якісним стане життя й людей похилого віку. На міжнародному форумі муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді, Гройсман наголосив, що Кабмін планує перерозподіляти податок на доходи фізичних осіб і таким чином фінансово заохочувати міста з найкращими молодіжними та дитячими програмами.

Уряд закликав прислуховуватися до думки молодого покоління

Гройсман наголосив, що Кабмін планує перерозподіляти податок на доходи фізичних осіб і в такий спосіб фінансово заохочувати міста з найкращими молодіжними та дитячими програмами. Саме з цього приводу, на думку прем’єра, треба радитися із дітьми. «Ми не можемо робити щось для дітей без їхньої участі, тому ми маємо зробити так, щоб молодь, діти були включені у систему прийняття рішень, в систему обговорення рішень», — заявив керівник уряду.

Читайте також: Мін’юст пропонує ув’язнювати злісних неплатників аліментів на дітей

Як уже повідомлялося, від 1 вересня 2018 року українські сім’ї у разі народження дитини отримуватимуть від держави бейбі-бокс. «Тепер кожна сім’я, де народився малюк, буде отримувати від держави спеціальний бейбі-бокс.Він зібраний з любов’ю, щоб на перших етапах життя у мами, у сім’ї було все необхідне, щоб доглядати за дитиною. Це буде  бокс з якісним наповненням», — сказав Гройсман.