Гройсман анонсував українцям підвищену середню заробітну плату

logo


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував українцям середню заробітну плату 10,5 тисяч гривень в 2019 році.

Про це стало відомо із повідомлення прес-служби Кабінету Міністрів.  Гройсман мрійливо повідомив, що «покращення» вже зовсім близько.

«Середню зарплату прогнозуємо близько 10,5 тис. гривень, але я переконаний, що цей показник буде вищим», — написано в ньому з посиланням на слова Гройсмана.

Прем’єр наголосив, що його метою є створення умов для повернення українців із заробітків за кордоном. Мовляв, розумні люди потрібні і в Україні.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що політолог розповів про зарплати в Україні: ми всі повинні померти з голоду.

Гладких розповідає: «Крім того, більшість отримує свою записану офіційну мінімалку, а інше – в конверті. Є такі, які відмовляються від мінімалки, щоб отримати субсидії».

Політолог вважає, що необхідно декларувати всі свої доходи, щоб між способом життя і реальними доходами була відповідність.

Як повідомляв портал «Знай.uа»: переможниця “Битви екстрасенсів” розповіла фінансовий гороскоп на 2019: для всіх знаків Зодіаку.  Переможниця 15-го сезону «Битви екстрасенсів» Яна Пасинкова, що дата народження може показати, як варто поводитися з грішми. Вона склала грошовий гороскоп на 2019 для всіх знаків Зодіаку. 

Також «Знай.uа» писав, що українцям роздадуть по півтори тисячі: хто може отримати та куди підуть гроші. Субсидіантам вже за кілька місяців роздадуть по півтори тисячі гривень на руки. Ці кошти підуть на оплату компослуг, а зекономлену готівку матимуть можливість витратити на інші цілі.