Голова правління «Аграрного фонду» спростовує звинувачення НАБУ

logo


Аграрный фонд

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко спростовує звинувачення НАБУ в закупівлі міндобрив за завищеною вартістю.

Як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на прес-службу компанії, він повідомив, що за останні два квартали вартість міндобрив вже зросла на 15%, а прогнозована рентабельність операції після завершення посівної складе до 25% річних.

За словами Радченка, голова НАБУ неправильно поінформований зовнішніми експертами і, якщо б на підприємстві не була встановлена нульова толерантність до корупції, його оборот і прибуток у 2018-му році не показали зростання на 57%/55% відповідно.

«Аграрний фонд — це насамперед трейдер, 95% наших активів — «оборотка». Дійсно, в 2018-му році ми суттєво змінили структуру активів, реалізація мінеральних добрив в тоннажі зросла на 720%. Але в цьому немає проявів корупції або розтрати, ми лише перейшли у той сегмент ринку, який визнали найбільш перспективним. Як показує зростання прибутку на 55% — ми не помилилися. Очевидно, при аналізі корумпованості тих чи інших рішень менеджменту потрібно відштовхуватися в першу чергу від фінансової звітності компанії, а не надумувати наш зв’язок з ким-небудь. Впевнений, що главу НАБУ просто невірно інформували зовнішні експерти», — вважає голова “Аграрного фонду”.

Нагадаємо, 7-8 лютого в центральному офісі ПАТ «Аграрний фонд» співробітники Національного антикорупційного бюро проводили обшук.