Goldman Sachs дав прогноз по українській нацвалюті

logo


Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: гривня

Аналітики Goldman Sachs очікують подальшого зміцнення гривні в короткостроковій перспективі і пов’язують зміцнення національної валюти з позитивною реакцією на нещодавні політичні події.

08_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

Відповідний прогноз міститься в аналітичному огляді інвестиційного банку.

Серед факторів, які сприяють зміцненню гривні, аналітики вказують на високі реальні процентні ставки, сприятливі умови торгівлі і приплив приватного капіталу.

«Щодо кредитування ми більш оптимістично оцінюємо короткострокове зовнішнє фінансування, ніж ринок (вихід України на зовнішні ринки запозичення капіталу, – прим. Ред.), і очікуємо, що цей фактор і надалі сприятиме подальшому підвищенню кривої боргу в доларах США», – зазначається в документі.

На думку аналітиків, облігації з фіксованим рівнем прибутковості в національній валюті залишаються привабливими. Водночас вони не можуть прогнозувати подальший розвиток політичної ситуації. Goldman Sachs вказує, що після президентських виборів проведено тільки одне великий опитування, а партії і альянси перебувають у процесі переналаштування.

«На наш погляд, рішення президента Володимира Зеленського призначити дострокові вибори до Верховної Ради є спробою отримати вигоду з позитивного політичного моменту, що показала його переконлива перемога на президентських виборах і нещодавні опитування», – зазначають аналітики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: