Глава «Нафтогазу» веде переговори в Лондоні щодо розробки газових родовищ в Україні

logo


Коболєв сподівається підписати хоча б одну угоду про партнерство до кінця року.

Глава компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв веде переговори у Лондоні з кількома великими нафтогазовими компаніями щодо розробки газових родовищ в Україні.

Про це він розповів в інтерв’ю агентству Reuters.

«Однією з причин, чому я зараз в Лондоні, є те, що я веду переговори з великими міжнародними нафтогазовими компаніями про можливі партнерські угоди щодо розробки газових родовищ в Україні», — сказав глава «Нафтогазу».

Читайте також: Україна збільшила видобуток газу майже на 4%

За словами Коболєва, в України є значний потенціал для відновлення обсягу видобутку газу, який був втрачений за останні 50 років. Якщо раніше, в часи СРСР, країна видобувала близько 70 мільярдів кубометрів газу в рік, то зараз — близько 20 мільярдів кубометрів.

Для відновлення колишніх потужностей, за словами Коболєва, потрібно ввести в експлуатацію розвідані родовища, а також використовувати поклади сланцевого газу і родовища на шельфі Чорного моря.

«До кінця року ми підпишемо хоча б одну угоду про партнерство… і я думаю, що якщо у нас з’явиться один партнер в цьому році, я б очікував, що в наступному році ми зможемо укласти партнерські угоди, принаймні, з двома великими іменами», — сказав глава «Нафтогазу».

Читайте також: Росія продовжує видобуток газу на спірному Одеському родовищі в морі біля Криму

Раніше глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв заявляв про існування груп впливу, які блокують збільшення видобутку природного газу в Україні. Спонсорами цих груп є Росія і «Газпром», яким вигідно, щоб Україна була енергетично залежною від них.

ВідеоРосія у Криму вкрала кілька сотень державних підприємств та газові родовища

Читайте также: