«Газпром» поверне все нам до копійки, — Порошенко

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Газпром, Порошенко

Український лідер Петро Порошенко впевнений, що наша країна отримає всі належні кошти від «Газпрому» згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, а кожен день прострочення обійдеться країні-агресору в півмільйона доларів США.

7133_1464286273_llk.jpg (58.11 Kb)

Президент України заявив, що Росія не обійдеться без української газотранспортної системи, в тому числі і після 2019 року. Він зазначив: «Я хочу ще раз наголосити: Росія не обійдеться без української газотранспортної системи в будь-якому випадку, після 2019 року в тому числі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська гривня стала найміцнішою валютою СНД

Наскільки відомо, контракт на транзит російського газу через Україну закінчується в кінці 2019 року. Порошенко зазначив, що Україна готова транспортувати до 150 мільярдів кубів газу на рік по своїй території. При цьому глава держави переконаний, що Україна отримає 4,6 млрд. Доларів США від російського газового монополіста «Газпрому» за рішенням Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма. Він резюмував: «Я хочу підкреслити і заспокоїти всіх українців: кожен долар з рішення про $ 4,6 млрд. Україна отримає. Я в цьому абсолютно впевнений як президент. Ми координуємо дії наших юристів, і у мене не виникає жодних сумнівів у зв’язку з цим ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Читайте также: